HUGO PRIDE PRODUCTS / SERVICES

Obrazowanie dla medycyny

HUGO PRIDE PRODUCTS / SERVICES

Obrazowanie dla medycyny

Oferujemy kompleksowe rozwiązania obrazowania diagnostycznego do dedykowanych stacji medycznych oraz na sale operacyjne, zarządzanie sygnałem video wraz z rozwiązaniami dla systemów PACS/RIS/HIS oraz najwyższej jakości monitory wyświetlające obrazy DICOM. W zakresie obrazowania dla medycyny pracujemy na rozwiązaniach firm EIZO, LG oraz Barco.

W medycynie nie ma miejsca na najmniejszy błąd, dlatego też ważne jest posiadanie najlepszego sprzętu. Oferujemy wysoce specjalistyczne urządzenia, które gwarantują doskonałą jakość działania oraz bardzo szeroką funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są nie tylko proste w obsłudze, ale do tego zapewniają znakomitą jakość obrazu oraz wierne odwzorowanie szczegółów.

Systemy przemysłowego obrazowania w medycznej przestrzeni komercyjnej (szpitale, przychodnie i inne placówki medyczne)

Projektujemy oraz wdrażamy systemy przemysłowego obrazowania do przestrzeni komercyjnych (szpitale, przychodnie i inne placówki medyczne). Oferujemy dedykowane profesjonalne kompletne rozwiązania LG Business Solutions składające się z specjalnych ekranów przystosowanych do pracy 24h/365 dni w roku wraz ze specjalnym oprogramowaniem do wprowadzania i zarządzania treścią.

Wszechstronne zarządzanie treścią z wyjątkową użytecznością.

Kompleksowe rozwiązanie ONE-STOP-SHOP w postaci kompletnego produktu hardware + software + wdrożenie.

Oprogramowanie do zarządzania treścią wyświetlaną na monitorach LG SuperSign – umożliwia tworzenie, edycje, planowanie oraz dystrybucję treści. Dzięki temu tworzenie i dystrybucja treści stają się łatwiejsze, a scentralizowane monitorowanie i kontrola pomagają oszczędzać czas i skutecznie działać w różnych lokalizacjach. Administratorzy są wolni od ograniczeń związanych z zarządzaniem różnymi typami wyświetlaczy i miejscami instalacji. Mogą z łatwością obsługiwać szereg wyświetlaczy za pomocą komputera lub telefonu komórkowego.

Idąc o krok dalej, SuperSign CMS obsługuje wiele kont z różnymi uprawnieniami, umożliwiając systematyczne i wydajne zarządzanie w oparciu o rolę każdego konta. Dzięki temu można nadać określony typ uprawnień np. dla pracownika recepcji do dokonywania określonych zmian w wyświetlanych treściach na zdefiniowanych ekranach w ramach danej jednej placówki medycznej bez wglądu na inne placówki znajdujące się w sieci. Wyjątkowa funkcjonalność, przy jednoczesnym graficznym interfejsie użytkownika i intuicyjnym układzie sprawiają, że oprogramowanie LG SuperSign jest przyjazne w użytkowaniu, przez co nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na proces uczenia się obsługi aplikacji.

Łatwe tworzenie treści

lntuicyjny UX 

Prosty design, intuicyjność, podkreślenie ważnych funkcji. Graficzny interfejs użytkownika został ściśle zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika i dobrym przepływie pracy. Pokazuje on integralne elementy zarządzania treścią za pomocą prostego pulpitu nawigacyjnego, a każde menu intuicyjnie prowadzi użytkownika do następnego kroku. 

Edytor treści 

Podstawowe szablony są dostępne z wizualnymi przewodnikami, dla jeszcze wygodniejszego tworzenia treści. Nawet początkujący użytkownicy mogą łatwo edytować zawartość, przeciągając i upuszczając elementy multimedialne lub wprowadzając tekst. Po zapisaniu każdej treści użytkownicy mogą ustawić czas odtwarzania, edytować sekwencje lub ustawić ich odtwarzanie w kolejności losowej jako listy odtwarzania.

Wiele kont 

Biorąc pod uwagę jednoczesne zarządzanie przez kilku użytkowników np. przez recepcję poszczególnych placówek medycznych, SuperSign Control+ umożliwia tworzenie wielu kont i przypisywanie im odpowiednich ról. Każde konto może uzyskać dostęp do funkcji kontroli i monitorowania w określonym zakresie uprawnień. W ten sposób oprogramowanie umożliwia bardzo zorganizowane, efektywne zarządzanie wyświetlaczami.

Planowanie i dystrybucja

Użytkownicy mogą dostosować datę i godzinę odtwarzania treści dla każdego wyświetlacza. Gdy harmonogramy zostaną ustawione i wysłane do ekranów, użytkownicy mogą sprawdzić wszystkie plany za pomocą wizualnego kalendarza dla każdego playera. Poza prostym planowaniem odtwarzania, SuperSign CMS zapewnia użytkownikom większą elastyczność i wygodę w celu płynniejszego działania treści.

Łączenie z zewnętrznymi danymi

Do SuperSign CMS można podłączyć dane z systemów zewnętrznych, co pozwala na m. in. zintegrowanie wyświetlanej treści z np. listą lekarzy przyjmujących w określonych gabinetach znajdującą się w innym systemie bazy danych.

System obsługuje popularne formaty danych, takich jak XML, Excel lub Baza danych, umożliwiająca szersze zastosowanie. Dane mogą być zarządzane grupowo, co pozwala menedżerom na obsługę kilku grup roboczych z powiązanymi danymi zewnętrznymi.

Monitory operacyjne i diagnostyczne oraz kliniczne monitory podglądowe

Urządzenia medyczne LG to wysoce profesjonalny i funkcjonalny sprzęt, który sprawdza się w przychodniach, szpitalach i innych placówkach medycznych. Urządzenia takie jak monitory diagnostyczne, monitory medyczne czy detektory rentgenowskie cechują się doskonałą jakością wykonania, dużą czułością oraz nadzwyczajnymi walorami użytkowymi.

Zgodność z normami medycznymi

Korekta gamma zgodna z normą DICOM, część 14 zapewnia precyzyjne odwzorowanie obrazów medycznych w skali szarości wykonanych różnymi technikami. Ponadto gwarantuje jasność 250 nitów zgodnie z wytycznymi ACR-AAPM-SIIM dotyczącymi jasności sprzętu do przeglądu dodatkowego*.

Spójny i stabilny ekran

Czujnik mierzy stabilność jasności podświetlenia i automatycznie rekompensuje wahania powodowane przez starzenie się ekranu, aby monitor przez cały okres użytkowania zapewniał taką samą jakość obrazu.

*Wytyczne dotyczące jasności sprzętu do przeglądu dodatkowego ACR-AAPM-SIIM: wytyczne dotyczące jasności sprzętu do przeglądu dodatkowego zostały przygotowane wspólnie przez American College of Radiology (ACR), American Association of Physicists in Medicine (AAPM) i Society for Imaging Informatics in Medicine (SIIM).